Szybki kontakt
[]
1 Step 1

Podanie danych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem danych jest Faustyna Guzowska - przysługuje Ci prawo wglądu do danych oraz ich usunięcia.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Blog – Herosi Nieruchomości

Blog – Herosi Nieruchomości

Witaj!

Zawsze zastanawiało mnie to, dlaczego jest tak, że jedni osiągają sukces i wyznaczone cele, a inni pozostają na poziomie rozmowy o marzeniach, nie podejmując żadnych kroków ku realizacji.

Prawda jest taka, że na swoje szczęście trzeba po prostu zapracować. Krok po kroku, rok po roku – planujesz, działasz, próbujesz, realizujesz i tak wkoło, aż do momentu, gdy się uda. Szczęście nie spada z nieba, jest wynikiem działania i Twojej świadomości, co tak naprawdę daje Ci poczucie spełnienia i do czego dążysz.

Z nowym rokiem 2020 postanowiłam rozpocząć cykl wywiadów z ludźmi sukcesu z branży nieruchomości. Nieruchomości dlatego, bo sama poruszam się w tym obszarze i spotkałam już tyle ciekawych osób na mojej drodze, że grzechem byłoby nie podpytać się o ich metody działania.

Cykl HEROSI NIERUCHOMOŚCI ma na celu przede wszystkim pokazanie Ci, że naprawdę można osiągnąć wiele, jeśli tylko powalczysz o swoje marzenia. Będziesz miał możliwość przeczytać m.in. co ludzi sukcesu motywuje do działania, jakie mają zasady pracy, jak realizują swoje cele, ale także i jak radzą sobie z porażką. Mam nadzieję, że znajdziesz tu sporą dawkę motywacji oraz inspiracji.

Nie czekaj, czytaj i zacznij działać już dziś!

Miłej lektury,
Faustyna Guzowska

  • Dzisiaj chciałam Cię zaprosić do spotkania z Jackiem Kusiakiem, prezesem ogólnopolskiego Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". Jacek jest wyjątkowo ciekawą postacią. Oprócz działalności biznesowej posiada ogromny talent zjednywania ludzi. Jest społecznikiem, który swoją ideą zaraża innych. Cenię go za to, że lubi robić coś dla ludzi i z ludźmi, postrzega świat w innych kategoriach niż materialne. Mimo masy obowiązków, które ma na głowie potrafi się zatrzymać i cieszyć się z tego co jest tu i teraz. No i ma marzenia, które realizuje. I oto chodzi! W wywiadzie zadałam mu kilka pytań, głównie o to, jak to się stało, że osiągnął aż tyle i nadal ma energię do tworzenia coraz to większych przedsięwzięć. No i jak otworzyć się na możliwości biznesowe, by osiągnąć sukces? Sprawdź sam. Czytaj wywiad poniżej.↓