Szybki kontakt
[]
1 Step 1

Podanie danych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem danych jest Faustyna Guzowska - przysługuje Ci prawo wglądu do danych oraz ich usunięcia.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Blog o nieruchomościach

Blog o nieruchomościach
  • Postanowiłeś kupić działkę na inwestycję, ale nie za bardzo wiesz czym kierować się przy wyborze? Koniecznie przeczytaj poniższy zestaw 4 niezbędnych czynników, które powinieneś przeanalizować przed podpisaniem ostatecznej umowy zakupu. Pozwoli Ci to wybrać działkę najlepszą pod kątem Twojej przyszłej inwestycji. Zakup działki to jeden z najważniejszych etapów, jeśli tu popełnisz błąd - przyszła inwestycja deweloperska może skończyć się fiaskiem.

  • Dzisiaj chciałam Cię zaprosić do spotkania z Jackiem Kusiakiem, prezesem ogólnopolskiego Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". Jacek jest wyjątkowo ciekawą postacią. Oprócz działalności biznesowej posiada ogromny talent zjednywania ludzi. Jest społecznikiem, który swoją ideą zaraża innych. Cenię go za to, że lubi robić coś dla ludzi i z ludźmi, postrzega świat w innych kategoriach niż materialne. Mimo masy obowiązków, które ma na głowie potrafi się zatrzymać i cieszyć się z tego co jest tu i teraz. No i ma marzenia, które realizuje. I oto chodzi! W wywiadzie zadałam mu kilka pytań, głównie o to, jak to się stało, że osiągnął aż tyle i nadal ma energię do tworzenia coraz to większych przedsięwzięć. No i jak otworzyć się na możliwości biznesowe, by osiągnąć sukces? Sprawdź sam.

  • Remont mieszkania w bloku czy kamienicy znacząco różni się od remontu w domu jednorodzinnym. Jeśli jesteś członkiem wspólnoty lub spółdzielni, oznacza to, że należysz do pewnej społeczności, w której obowiązują specyficzne reguły. Rozpoczynając remont w budynku wielorodzinnym pojawić się mogą dodatkowe utrudnienia, w zależności od tego jakich masz sąsiadów, kto i jak zarządza budynkiem (spółdzielnia, wspólnota) oraz czy Ty jako właściciel nie przekroczyłeś zakresu dozwolonych prac remontowych. Poniżej przedstawię Wam 2 najczęściej pojawiające się problemy przy remoncie, które można z łatwością uniknąć (albo przynajmniej ograniczyć do minimum) zawczasu planując prace.